Navigace
+420 730 513 113
Darovat kurz

Radost na celý život

Darujte zážitky z jiného světa


OPEN WATER DIVER

Darujte základní kurz přístrojového potápění. Držitel poukazu pro kurz OWD se naučí jak se bezpečně pohybovat pod hladinou do hloubky 18 metrů a zažít nezapomenutelné chvíle v jiném světě.

BUDDY OPEN WATER DIVER

Základní kurz přístrojového potápění pro dva. Ať již pro přátele, kamarády, nebo partnery. Naučte se potápět s tím kdo je vám blízký, nebo darujte zážitek na celý život dvěma blízkým zároveň.

PONOR NA ZKOUŠKU

Chcete darovat krásný zážitek? Nevíte, zda se bude chtít obdarovaný potápět i dále? Vyzkoušejte to. Darujte jednorázový zážitek ponoru na volné vodě v Česku se špičkovým intruktorem. Váš blízký zažije skutečný ponor s přístrojem. A pak se uvidí 🙂

OWD a AOWD

Základní i pokračovací kurz zároveň. Chcete darovat dva kurzy, po jejichž absolvování se budou vaši blízcí moci potápět až do 30m hloubky? Darujte jim kombinovaný kurz Open Water Diver a Advanced Open Water Diver a umožněte jim potápět se hlouběji a s větší zkušeností.

OWD a Basic Nitrox

Darujte základní kurz přístrojového potápění rozšířený o potápění s „vylepšenou“ směsí vzduchu v potápěčské lahvi. Jsou to dva kroky dohromady, které obdarovaného posunou o další úroveň k potápěčské dokonalosti.


Průběh kurzu

Každý z kurzů potápění má několik kroků

Kurz se skládá z dvou bloků vyučování teorie. S teorií začínáme většinou v pondělí odpoledne. Celý kurz můžeme naplánovat tak, abychom vyšli vstříc vašim časovým možnostem.

Po úspěšně zvládnuté teorii pokročí držitel dárkového certifikátu k ponorům na bezpečné hloubce v bazénu.

Dalším krokem k získání licencí je volná voda. Tedy jezera a lomy. Tady studenti zúročí vše, co se dosud naučili. Volná voda je samozřejmě i moře a výcvik je tedy možné zakončit i v Chorvatsku, na potápěčském safari v Egyptě, nebo na některém ze zájezdů do exotických destinací.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?