Navigace
+420 730 513 113

IANTD

Začínám s potápěním

Základní kurz potápění.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Základní kurz - OWD

OWD, tedy Open Water Diver je úvodním kurzem podle výcvikového systému IANTD a vaší vstupní branou do přístrojového potápění.


Open Water Diver je úvodním kurzem podle výcvikového systému IANTD a vaší vstupní branou do přístrojového potápění.

Po absolvování kurzu OWD se můžete potápět do hloubky až 18 metrů. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů.


Průběh kurzu

Kurz se skládá z dvou bloků vyučování teorie, šesti praktických cvičení v bazénu a po dokonalém zvládnutí všech cviků se provádějí ponory ve volné vodě. Ke každému účastníkovi, máme individuální přístup. Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získáváte kvalifikaci pro potápění až do hloubky 18 metrů. Certifikace IANTD má celosvětovou platnost.

S teorií začínáme většinou v pondělí odpoledne. Celý kurz můžeme naplánovat tak, abychom vyšli vstříc vašim časovým možnostem.

Po úspěšně zvládnuté teorii pokročíte k ponorům na bezpečné hloubce v bazénu.

Dalším krokem je volná voda. Tedy jezera a lomy. Tady zúročíte vše, co jste se dosud naučili. Volná voda je samozřejmě i moře a výcvik tedy můžete zakončit i v Chorvatsku, na potápěčském safari v Egyptě, nebo na některém ze zájezdů do exotických destinací.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?