Navigace
+420 730 513 113

IANTD

Začínám s potápěním

Základní kurz potápění, se kterým se můžete bezpečně potápět až do hloubky 18 metrů.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Základní potápěčský kurz - OWD

OWD, tedy Open Water Diver je úvodním kurzem podle výcvikového systému IANTD a vaší vstupní branou do přístrojového potápění.


Open Water Diver je úvodním kurzem potápění podle výcvikového systému IANTD a vaší vstupní branou do přístrojového potápění.

Po absolvování kurzu OWD se můžete potápět do hloubky až 18 metrů. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů.

JAK SE POJISTIT

Pro potápěče je tu Divers Alert Network, DAN. Síť lékařů se znalostí baromedicíny a všech postupů jak vám pomoci. Na naše zájezdy dokonce vyžadujeme, aby všichni potápěči byli pojištění právě u této speciální potápěčské pojišťovny.


Průběh potápěčského kurzu

Kurz se skládá z dvou bloků vyučování teorie, šesti praktických cvičení v bazénu a po dokonalém zvládnutí všech cviků se provádějí ponory ve volné vodě. Ke každému účastníkovi, máme individuální přístup. Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získáváte kvalifikaci pro potápění až do hloubky 18 metrů. Certifikace IANTD má celosvětovou platnost.

S teorií začínáme většinou v pondělí odpoledne. Celý kurz můžeme naplánovat tak, abychom vyšli vstříc vašim časovým možnostem.

Po úspěšně zvládnuté teorii pokročíte k ponorům na bezpečné hloubce v bazénu.

Dalším krokem je volná voda. Tedy jezera a lomy. Tady zúročíte vše, co jste se dosud naučili (Vstupy na potápěčské lokality mohou být zpoplatněny a nejsou zahrnuty v ceně kurzu). Volná voda je samozřejmě i moře a výcvik tedy můžete zakončit i v Chorvatsku, na potápěčském safari v Egyptě, nebo na některém ze zájezdů do exotických destinací.

Po úspěšném ukončení kurzu potápění je účastníku uděleno osvědčení IANTD Open Water Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, je na celém světě uznáváno jako osvědčení sportovního potápěče. Certifikace není zahrnuta v ceně kurzu a platí se při jejím vystavení.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?