Navigace
+420 730 513 113

IANTD

Divemaster

Kurz asistenta a průvodce potápění.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Divemaster

Tento kurz je navržen tak, aby přinesl odpovědný výcvik osobám, které si přejí dohlížet na IANTD potápěče. Patří sem IANTD Open Water Diver, IANTD EANx Diver, IANTD Advanced EANx Diver a IANTD Deep Diver. Divemaster může učit kurz Snorkel Skin Diver. Po úspěšném zvládnutí celého obsahu kurzu může divemaster učit kurz IANTD OW Free Diver. Pokud má divemaster i kvalifikaci Recreational Trimix nebo Advanced Recreational Trimix, může dohlížet i při těchto kurzech.

IANTD Divemaster může dohlížet, doprovázet a asistovat ve všech IANTD Open Water Diver kurzech, ale nesmí vést výcvikové cvičení sám, pokud není pod přímým dohledem kvalifikovaného IANTD Advanced EANx Instruktora.

IANTD Divemaster je kvalifikován plánovat a provádět záchrannou akci při potápěčských aktivitách.

Po dokončení kurzu je divemaster oprávněn vést specializované potápěčské kurzy pro které byl vyškolen. Pokud je kurz prováděn v odlišných podmínkách než je zvyklý, měl by nejdříve získat patřičné zkušenosti.Průběh kurzu

∙ Kvalifikace IANTD Advanced EANx
∙ Diver nebo Advanced Recreational Trimix, První pomoc zahrnující CPR, Oxygen Provider, a IANTD Rescue Diver nebo ekvivalentní. Pokud je uznána ekvivalentní certifikace, CPR a Oxygen Provider musí být platné pro další 2 roky. Je doporučené mít 2 specializační kvalifikace.
∙ Minimálně 60 doložených ponorů.
∙ Minimální dolní věková hranice je 18 let.

Kontaktujte nás a kurz naplánujeme dle vašich časových možností.

Teoretická část probíhá ve vlastní učebně v Praze Podolí, bazénová příprava přímo v plaveckém stadionu a první ponory na volné vodě na českých lomech nebo si kurz můžete dokončit v pohodlí Jaderského moře v Chorvatsku nebo na potápěčském safari v Egyptě.

Půjčení kompletní výstroje pro potápění je zahrnuto v ceně potápěčského kurzu.

Potápěčský kurz vede dlouholetý Advanced EANx Instruktor Ing. Jan Wolf. IANTD No.3252.

Po úspěšném ukončení kurzu je účastníku uděleno osvědčení IANTD Divemaster. Toto potápěčské osvědčení, vystavené v IANTD USA, je uznáváno na celém světě. Certifikace není zahrnuta v ceně kurzu a platí se při jejím vystavení.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?