Navigace
+420 730 513 113

SEAWOLF

Ponor na zkoušku

Podívejte se bezpečně pod hladinu s přístrojem pod vedením zkušeného instruktora.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Ponor na zkoušku

Nejste si jisti, zda je pro vás přístrojové potápění to pravé? Pak je tu velmi jednoduché řešení: zkuste jeden ponor s přístrojem pod vedením zkušeného instruktora IANTD Ing. Jana Wolfa.


Rádi se díváte pod vodu? Líbí se vám život pod hladinou? Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je potápět se s přístrojem? Nabízíme vám možnost vyzkoušet si přístrojové potápění pod vedením zkušeného instruktora IANTD Ing. Jana Wolfa.

Pokud se rozhodnete pokračovat v kurzech potápění cenu ponoru na zkoušku vám z ceny kurzu odečteme.

Můžete si vybrat zda zvolíte ponor v bazénu nebo na volné vodě. Instruktor vám sestaví výstroj a pomůže s oblečením do neoprénu a dalších součástí. Při brífingu vám řekne jasná a jednoduchá pravidla ponoru, tedy jak vše bude pod hladinou probíhat. Dalších 30 minut vás uvede do tajů života pod hladinou. Záleží pak už jen na vašich pocitech a schopnostech. Ponor je nenáročný a ve všech směrech zajištěný.


Průběh ponoru na zkoušku

Pokud se rozhodnete pro ponor v bazénu, pak v Plaveckém stadionu Podolí. Pro ponor na volné, tedy přírodní vodě volíme většinou zajištěnou potápěčskou lokalitu lom Bořená Hora u Štětkovic.

Půjčení kompletní výstroje pro potápění je zahrnuto v ceně ponoru na zkoušku.

Dohled nad ponorem má dlouholetý Instructor Trainer a Advanced EANx Instruktor Ing. Jan Wolf. IANTD No.3252.

Pokud se rozhodnete v přístrojovém potápění pokračovat OWD kurzem, odečteme vám cenu ponoru na zkoušku z ceny kurzu OWD. Tato nabídka platí 1 měsíc od realizování ponoru.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení

SEAWOLF

Ponor na…

Abychom vám usnadnili nákup, rozdělili jsme kurz do více částí.

Potřebuji poradit
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?