Navigace
+420 730 513 113

IANTD

Buddy kurz OWD

Chcete se začít potápět s partnerem nebo kamarádem? Přihlašte se do kurzu dva za naši zvýhodněnou cenu.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Buddy OWD

Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získáváte kvalifikaci pro potápění do maximální hloubky 18 metrů.


Chcete se začít potápět? V potápění se setkáte s „buddy systémem“, tedy potápěním ve dvojici, kdy jsme zodpovědní nejen sami za sebe, ale i za svého parťáka. Může jím být kamarád nebo třeba partner.

Kurz potápění Open Water Diver je prvním krokem do přístrojového potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů. Kurz zároveň rozvíjí smysl pro odpovědnost. Ke každému účastníkovi, máme individuální přístup. Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získáváte kvalifikaci pro potápění do maximální hloubky 18 metrů a má celosvětovou platnost.


Průběh kurzu

Kurz se skládá z dvou bloků vyučování teorie, šesti praktických cvičení v bazénu a po dokonalém zvládnutí všech cviků se provádějí ponory ve volné vodě. Ke každému účastníkovi, máme individuální přístup. Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získáváte kvalifikaci pro potápění až do hloubky 18 metrů. Certifikace IANTD má celosvětovou platnost.

S teorií začánáme většinou v pondělí odpoledne. Lekce trvají tři hodiny a kurz se dá naplánovat tak, abychom vyšli vstříc vašim časovým možnostem.

Po úspěšně zvládnuté teorii pokročíte k ponorům na bezpečné hloubce v bazénu. Naučíte se základní techniky bezpečného potápění na kontrolované hloubce.

Dalším krokem je volná voda. Tedy jezera a lomy. Tady zúročíte vše, co jste se dosud naučili. Volná voda je samozřejmě i moře a výcvik tedy můžete zakončit i v Chorvatsku, či na potápěčském safari v Egyptě.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?