Menu

Pojištění potápěčů


DAN – DIVERS ALERT NETWORK

DAN pomáhá potápěčům v nouzi, dvacetčtyři hodin denně – sedm dní v týdnu, kdekoliv na světě, společně s odbornou assistencí v podobě lékařů. Podporuje bezpečné potápění skrz výzkum, vzdělání, produkty a služby.Mezinárodní DAN (IDAN) zahrnuje pět nezávislých DAN organizací po celém světě pro poskytnutí nejlepší odborné zdravotnické záchrané služby a ostatních potřeb.

Proč se pojistit u pojišťovny DAN:

  • celosvětová působnost
  • specifikace na všechny druhy potápění včetně technického
  • odborná on-line pomoc:  24hodin/7dní v týdnu
  • zajištění potřebných zdravotních úkonů (dekompresní komory atd.)
  • nejvhodnější pojistné krytí spojené s potápěním

V případě zájmu o pojištění DAN můžete pokračovat přímo na stránky pojišťovny DAN.

CO JE DAN?

DAN Europe je mezinárodní neziskovou zdravotnickou a výzkumnou organizací zaměřenou na bezpečí a zdraví nejen rekreačních potápěčů.

Založeno v roce 1983, DAN Europe zajišťuje odborné informace a poradenství ve prospěch svých členů a potápěčské veřejnosti.

  • zajišťuje lékařskou pomoc a pomoc při zranění z potápění a snaží se předcházet úrazům a podporovat bezpečnost potápění
  • prosazuje a podporuje potápěčský výzkum a vzdělání
  • snaží se poskytovat co nejpřesnější, aktuální a nezkreslené informace o otázkách nejen sportovního potápění

DAN Europe má vizi být nejvíce uznávanou a důvěryhodnou organizací na celém světě v oblasti bezpečnosti potápěče a záchranné služby, zdravotnictví, výzkum a vzdělávání svých členů.
DAN Europe se blíží k počtu 100.000 členů!

DRUHY POJIŠTĚNÍ PRO POTÁPĚČE

Sportovní potápění:

DAN Sport Bronze

Vhodný pro potápěče, kteří méně cestují a chtějí dobré základní krytí. Zahrnuje rekreační potápění (Air Nitrox), ale má hloubkový limit (40 metrů) a nezahrnuje technické potápění.

DAN Sport Silver

Doporučujeme pro všechny rekreační potápěče. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a je bez hloubkového limitu.

DAN Sport Gold

Určen pro ty nejnáročnější potápěče. Nejvyšší krytí v případě nehody. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a  není omezen hloubkovým limitem.

Profesionální potápění

DAN PRO Bronze

Vhodný pro všechny potápěče, kteří hledají dobré základní krytí. Poskytuje pouze základní pojišťovací  služby. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Nemá hloubkový limit.

DAN PRO Silver

Doporučeno pro všechny více aktivní instruktory. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez hloubkového limitu. Finančně nejvýhodnější nabídka.

DAN PRO Gold

Určen pro ty nejnáročnější profesionální potápěče. Vyšší limity pojistného plnění. Zahrnuje krytí všech druhů potápění, včetně technického. Není omezen hloubkovým limitem.

Pokud máte zájem o pojištění klikněte na banner.


Jsme tu pro vás již od roku 1997

KAPITÁNSKÉ
PRŮKAZY

Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

CHARTER
LODÍ

Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
Máte dotaz? Potřebujete poradit?