Navigace
+420 730 513 113

Učíme podle standardů IANTD

International Association of Nitrox and Technical Divers

Učíme podle standardů IANTD

Bezpečnost, bezpečnost, bezpečnost. Naše tři hlavní zásady kterými se řídíme a které budeme učit i vás.

Potápění je nádherný sport a skvělý koníček, který láká miliony lidí po celém světě. Existuje mnoho přístupů a škol, podle nichž se můžete naučit potápět. My v Seawolfu školíme podle celosvětově uznávaného standardu IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers). Je běžné, že potápěč musí absolvovat na zahraničních potápěčských základnách tak zvaný „check dive“. Tedy jakési přezkoušení a ověření skutečných schopností. Potápěči vyškolení podle IANTD jsou bráni jako zkušení potápěči a tato povinnost u nich nebývá vyžadována. Další důvod zvolit si IANTD jako ten správný standard.

Ať si vyberete tu nejnižší úroveň a budete se potápět do 18 metrů, nebo jestli budete pokračovat dál a stane se z vás potápěč technický potápěč, stanete se potápěčem bez kompromisů.

Hlavním instruktorem Seawolf je Ing. Jan Wolf. S více než 10 000 ponory (tedy více než celý rok pod vodou) je jedním z nezkušenějších potápěčů – instruktorů v Čechách. Je držitelem kvalifikací  Instruktor Trainer IANTD, Advanced EANx IANTD licence č. 3252, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor, instruktor DAN.Povolanější ruce byste v Česku hledali opravdu těžko.

Přidejte se do stále rostoucí komunity sportovních potápěčů Seawolf. Bezpečně a s radostí vás provedeme krásami podvodního světa.

ZAČÍT