Menu

Vánoční poukazy kurzy potápění


Poukaz na Ponor na zkoušku
Cena poukazu: 2 500 Kč
❄︎ Objednat dárek

Nejste si jistí, zda je potápěčský výcvik tím pravým dárkem? Darujte ponor na zkoušku. Obdarovanému půjčíme kompletní potápěčskou výbavu a naši nejlepší instruktoři se s ním bezpečně ponoří na některém z českých lomů, či v bazénu kde provádíme výcvik. Výběr lokality je na obdarovaném.

Poukaz na kurz OWD
Cena poukazu: 6 500 Kč
❄︎ Objednat dárek

Open Water Diver je první kvalifikací rekreačního potápěče podle mezinárodně uznávaných standardů IANTD. Potápěč s touto kvalifikací se může potápět do hloubky až 18 metrů. Standardní cena poukazu 6 900 Kč vánoční zvýhodněná cena 6 500 Kč.

Poukaz na kurz AOWD
Cena poukazu: 6 500 Kč
❄︎ Objednat dárek

Advanced Open Water Diver je dalším stupněm v potápěčské kvalifikaci. Je vhodný pro držitele kvalifikace OWD. Tato úroveň opravňuje držitele k ponorům až do 30 metrů. Standardní cena poukazu 6 900 Kč vánoční zvýhodněná cena 6 500 Kč.

Poukaz na kurz OWD + AOWD
Cena poukazu: 12 000 Kč
❄︎ Objednat dárek

Ideální spojení kurzů. Výcvik začátečnického a pokročilého kurzu probíhá v návaznosti a  provede uchazeče od úvodních lekcí teorie přes ponory v bazénu po závěrečné ponory na volné vodě. Standardní cena poukazu 12 800 Kčvánoční zvýhodněná cena 12 000 Kč.

Poukaz na kurz Buddy OWD
Cena poukazu: 12 000 Kč
❄︎ Objednat dárek

Při potápění se setkáte s buddy systémem, tedy potápěním ve dvojici, kdy jsme zodpovědní nejen sami za sebe, ale i za svéhom buddy. Může jím být kamarád nebo třeba partner. A proto, abyste si v klidu prošli kurzem se svým ideálním buddym, připravili jsme akci BUDDY – kurz pro dva. Standardní cena kurzu 12 900 Kč vánoční zvýhodněná cena 12 000 Kč.

Všechny poukazy Seawolf mají platnost dva roky!

Nevíte si rady s výběrem dárku? Potřebujete poradit s objednáním?
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Jiří Böhm
jirka@seawolf.cz
730 513 113
Jsme tu pro vás již od roku 1997

KAPITÁNSKÉ
PRŮKAZY

Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

CHARTER
LODÍ

Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
Máte dotaz? Potřebujete poradit?