Menu

Drobnosti i větší dárky pod stromeček


Malá vánoční sada

 připravili jsme inspiraci na Vánoce. Blíží se kvapem nejkrásnější svátky roku. Určitě máte někoho, kdy by Vám chtěl udělat radost a hledá nějakou drobnost. Připravili jsme balíček praktických drobností, které určitě oceníte.
_________________________________________________________________________________________________

Jedná se o řezák na provazy a popruhy EEZYCUT Trilobite, který má velmi ostrý mechanismus, poskytuje rychlý a efektivní řez a měl by být součástí výstroje každého potápěče. Je malý, skladný a velice užitečný v krizových momentech. Běžná cena 790,- Kč.

Určitě se Vám již stalo, že jste ztratili O-kroužek v ten nejnevhodnější okamžik. Předejít tomu můžete pomocí malého elegantního zásobníku, který si pověsíte na klíče. Běžná cena 315,- Kč

Další co jistě oceníte je Antifog – protimlžicí přípravek na masku. Běžná cena 170,- Kč.

Jako komplet vše vkusně zabaleno stojí 1.100,- Kč

_________________________________________________________________________________________________

Další inspirací může být počítač firmy Suunto model ZOOP NOVO, který ocení jak začínající potápěči, tak i ti, kteří se chtějí potápět s nitroxem, stejně tak i freediveři. Výhodou je mimo jiné dobře čitelný a přehledný display a snadné ovládání. K dostání je v černé, žluté a modré barvě. Cena je 6.590,- Kč. Pro členy Seawolf klubu je navíc připraven malý dárek.

_________________________________________________________________________________________________

Na závěr aktuální vánoční nabídka počítačů značky RATIO s neuvěřitelnými slevami

Nejvyšší řada iX3M GPS TECH + je přístroj pro opravdové fajnšmekry, protože kromě nitroxu a deseti směsí umí i potápění s rebreathrem, nepřekonatelný je však zejména pro svůj velký aktivně podsvícený display, který je dobře čitelný v každých podmínkách. Kompas a integrovaná GPS jsou už více méně třešničkou na dortu. Běžná cena tohoto počítače je 26.000,- Kč ve vánoční nabídce je za cenu 16.200,- Kč.

Velice atraktivní a praktický je počítač iDive Color Deep, který kromě vzduchu a nitroxu umí i trimix. opět má aktivně podsvícený barevný displej. Především je možné ho používat jako běžné hodinky. Obvyklá cena je 18.200,- Kč aktuální vánoční je 10.800,- Kč.

Ke každé objednávce počítačů RATIO obdržíte navíc dárek v hodnotě 500,- Kč.

Na závěr několik slov k nabízeným počítačům. VŠECHNY jsme skutečně fyzicky prověřili.  Nejen v rámci předváděcích akcí jako jiní, ale ve všech možných podmínkách, které mohou při potápění nastat. Počínaje silným slunečním svitem u hladiny a ž po podmínky s nulovou viditelností. Při rekreačních ponorech i při náročných dekompresních ponorech.

Váš tým Seawolf


Jsme tu pro vás již od roku 1997

KAPITÁNSKÉ
PRŮKAZY

Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

CHARTER
LODÍ

Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
Máte dotaz? Potřebujete poradit?