Menu

Vrsar srpen 2020


Pojeďte se s námi na konci prázdnin potápět opět do chorvatského Vrsaru.

Akci plánujeme od 27.8. do 30.8.2020

Absolvujete právě výcvik v bazénu, nebo máte bazény za sebou a budete potřebovat  ponory na volné vodě pro dokončení kurzu OWD? Máte dokončený kurz OWD a rádi byste pokračovali kurzem AOWD? Nebo jen prostě chcete rozloučit s prázdninami a spojit to s potápěním?

Pojeďte s námi na prodloužený víkend do Chorvatska na prověřenou potápěčskou bázi ve Vrsaru. Čeká vás minimálně pět ponorů různé obtížnosti pod dohledem zkušených instruktorů. K dispozici jsou lokality od nejlehčích, kde potápěč při ponoru vidí dno, až po ponory na lehkých stěnách, kde jsou gorgonie, hejna ryb, sépie a když bude štěstí, tak je možné vidět i mořské koníky. Jednou z variant ponorů je sestup k vraku rybářské lodi, tento ponor je v rámci oprávnění OWD. Vzhledem k tomu, že v České republice výcvikové ponory na volné vodě na podzim a v zimě neprobíhají, máte ideální příležitost ještě tuto sezónu, ve velmi krátké době tří dnů kurz dokončit.

Vítáni jsou i nepotápěči, kteří mohou jet jako doprovod jen za cenu ubytování. Mohou šnorchlovat, nebo jen užívat léto na prosluněných plážích.

Termín: 27.8. – 30.8. 2020

Pro studenty:
Program pro začátečníky zahrnuje minimálně 5 ponorů, z toho jeden driftový, ubytování v apartmánech, plnění lahví vzduchem a poplatky za servis potápěčské báze. Cena 7 800,- Kč.

ideální místo na dokončení kurzu
ponory s chráněnou hloubkou i na stěně
kompletní výstroj v ceně
Výborná viditelnost pod vodou

Pro samostatné potápěče s licencí:
Pro potápěče s licencí, kteří se zúčastní programu ponorů se začátečníky je cena 6 800 Kč. Zahrnuje 5 ponorů, ubytování v apartmánech, plnění lahví vzduchem, zapůjčení zátěže, poplatky za servis potápěčské báze.

Pokročilí potápěči mohou svůj program sestavit individuálně:

je možné se potápět na nedaleké stěně v kempu Koversada
zúčastnit se výletů lodí na vraky a další zajímavé stěny
absolvovat noční ponory

Lokality se upřesní na místě dle nabídky báze a aktuálního počasí. Doplňkové ponory lodí na vraky a případné noční ponory se platí na místě dle ceníku báze. V ceně, která činí 4.500,- Kč, je ubytování, servis potápěčské báze, zapůjčení zátěže a plnění lahví vzduchem.

Doprovod platí částku 3.500, -Kč.

Další důvody proč vyrazit?

  • ubytování v příjemných apartmánech
  • vždy dobrá parta a výborná zábava
  • možnost návštěvy  restaurantu Goran s výbornou kuchyní v místě ubytování
  • Léto v Chorvatském Vrsaru je nádherné (příroda , moře , slunce)
  • S našimi instruktory a divemastery získáte nové dovednosti a zkušenosti

V ceně není zahrnuta doprava a stravování. Na místě se rovněž hradí poplatek za noční ponory. Je možnost objednání snídaní formou švédských stolů za 5 EUR na den a osobu. Pokud řešíte dopravu do místa pobytu a zpět kontaktujte nás a my se vám pokusíme zajistit místo v některém voze těch co se již přihlásili, nebo je možné zajistit dopravu tam i zpět mikrobusem v ceně 4.500,- Kč za osobu.

Máte zájem? Tak neváhejte a kontaktujte mě

ZDE se můžete on-line přihlásit

jirka@seawolf.cz 

tel.: +420 730 513 113


Jsme tu pro vás již od roku 1997

KAPITÁNSKÉ
PRŮKAZY

Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

CHARTER
LODÍ

Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
Máte dotaz? Potřebujete poradit?